Helplessness 17

16. dubna 2018 v 22:03 | Ada |  Helplessness - Bezmocnost
HELPLESSNESS 17

Další den se zase všichni sejdou v nemocnici, aby se koukli a poptali na Severida. Will jim však řekne, to samé co včera po operaci. Kelly je stále v umělém spánku, je bez teplot i projevů zánětu i bez reakcí, které by nasvědčovalo tomu, že se tělo hřebům brání a kontrolní testy a CT dopadlo taky dle očekávání. Odpoledne se s doktorem Abramsem bude řešit postupné Severidovo probouzení z umělého spánku. A tak se tam všichni kolem motají nebo odejdou a zase přijdou odpoledne.
Kidd tu zůstává třeba celou dobu, jednak musí navštívit Zacha a pak doma nemá stejně co dělat, bez Severida je to tam prazdný a tady mu může být aspoň nějak na blízku.


Ze stejného důvodu tu zůstává i Casey s Dawson a Boden, který je tam jako hlavní tahoun a podpora celé stanice. Avšak po chvíli si Matta odvede stranou. "Co se deje?" Zeptá se Matt. "Včera za mnou přišel velitel Grissom a oddělení chce tu nehodu prošetřit. Všichni víme, že většina těch lidí nikdy u zásahu nebyla a to vyšetřování víme jak to chodí. Proto bych byl rád, kdybys mi zprávu o tom sepsal sólo, já si ji projdu a domluvíme se co tam napíšem..." Řekne Boden. "Aha... já si nejsem jist, že to tak chci..." namítne Casey. "Jak to myslíš?" Nechápe Boden. "Hele... já možná udělal chybu... Severide měl jiný řešení, ale já si prosadil svý a teď je tady... Nechci utíkat před zodpovědností tím, že něco vynechám, jestli si tím myslel tohle... A rád jim řeknu co chtěl on, ať to klidně nasimulují a zjistí jestli i jeho možnost byla realná... " Řekne Casey. "Fajn, je pěkný, že to takhle vidíš a já vim, že nejsi ten typ co by utíkal od zodpovědnosti, ale jak si již zmínil, teď je tady a musí se potýkat s čím musí, a rejpání se v tom a vyšetřování mu nepomůže a za druhý nechci, aby Vás poštvali proti sobě." Odvětí Boden. "No... upřímně si myslim, že až se to dozví, tak mě bude nenávidět, a budem zase na ostří nože, takže to vyšetřování nebude takovej problém... Furt si to přehrávám kolem dokola, nedokážu to dostat z hlavy... Já sem vinnej chápeš! S tim prostě nemůžu jen tak žít a psát do zprávy, že to bylo ready." Pronese Casey. "Dobře, chápu tě, Casey... Udělej tedy co musíš, ale rád si přečtu i neoficiální verzi... A Casey, ať ses rozhodl jakkoliv, tvoje volba byla správná, moc na výběr jste neměli a tvým rozhodnutím jste oba živí..." Řekne Boden. "Hmm... Pořád se cítím blbě, ale máš pravdu veliteli, jsme živí..." Pronese Casey a vrátí se zpět ke Gabby. "O co šlo?" Zeptá se. "Budou nás vyšetřovat, respektive mě a Severida... Musim napsat zprávu." Odpoví. "No potěš koště...." Řekne Dawson a Casey nepřítomně přikývne, zase o tom všem přemýšlí...

Když se přesuneme o pár hodin do předu, respektive do odpoledne lékaři se tedy rozhodli, že Severidovi omezí sedativa, aby se nějak zítra k večeru začínal probouzet, pokud to jeho tělo nebude chtít už dřív. Zatím se všema spolupracovalo, tak jak potřebovali, snad mu to vydrží i nadále... nebo ne?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 1. května 2018 v 15:14 | Reagovat

No ja doufam, ze to bude v pohode.....ale doufat muzu.myslim stejne, ze tam jeste nude nejaky hacek :-?

2 Ada Ada | E-mail | Web | 1. května 2018 v 18:57 | Reagovat

[1]: Já a mé háčky... vždyť mě znáš.... :-x  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama