Únor 2018

Tajemství 49

27. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 49

Další den je budí slunko svými paprsky, kterýma je lochtá po obličeji, ale jde teprve o východ, který je donutí vystrčit nosy z postele a jít se na to podívat, i když to budou vídat teď každý den, ale první moment je první moment, po kterém si jdou ještě lehnout a ještě usnou na nějakou dobu než vstanou skutečně, aby vyrazili na snídani a pak k moři. Kde blbnou jak puberťáci, ale i dospělým je toto chování zde promítáno.

Tajemství 48

25. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 48

Po několika hodinách April budí Choi polibky. "Už jsme tu, vstávej.... Jinak prospíš celej pobyt..." sleduje ji jak se probouzí. "Ale kuš... to nějak uteklo..." Protáhne se. "Jo, celkem jo..." usměje se Choi a kývne na April, aby se podívala z okýnka. Už jsou dostatečně nízko na to, aby viděla tu krásnou krajinu, oceán a nějaké budovy. Jen ten pohled v ní evokuje, že je v ráji, což pak skutečně tak i bude...

Tajemství 47

22. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 47

Naštěstí na to nezapomene a obstará vše potřebné dokud je čas.
Když uplyne skoro 14 dní diví se April, že rozpis služeb chce dělat Goodwin i když to je většinou, vlastně pořád, práce April. Ale tak jednou je šéfka Goodwin, tak má právo si míchat kartami jak uzná za vhodné. Sharon přinese rozpis až ke konci směny a když na něj April koukne, myslí, že ji omyjí, protože všechny směny v pozici vrchní směny má Magie, aniž by ji někdo řekl jaký s ní má nebo nemá problém. "Tohle není možný! To je vtip nebo co?!" Spustí a Choi se po ní otočí. "Co je?" Koukne po ní. "Já 14 dní nemám vypsanou ani jednu směnu! Všechno dělá Mag a Goodwin mi k tomu nic neřekla, vždyť to není normální! Kdo si co myslí, herrgott!" Vrčí jak nastartovaná motorovka.

Tajemství 46

20. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 46


Když je doma nebo v práci sám tak si otevře nějaké webovky cestovních kanceláří a kouká na různé destinace v last minute. Najde hned několik typů, buď hned nebo později. Hodí na nějaké nezavazující rezervace, aby mu to nikdo nevyfoukl než to probere se Sharon za kterou se chystá hned další den, kdy má ranní směnu.

Tajemství 45

18. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 45

Když po sněmě dojde domu najde ho zase v posteli a je jí jasné, že nebyl zase aktivní a taky ji trkne, že ráno možná nebyla vhodná chvíle vše řešit, ale hold zpět už to nevezme... Sbalí snídani, vyhodí ji a udělá něco teplého k jídlu. Choi se mezitím vzbudí a jde za April. "Ahoj... ty už jsi doma, to je už tolik?" Podiví se. "Jo... je už večer... " Odvětí neutrálně. "Promiň... jsem měl v plánu něco připravit, ale nějak jsem to nedal..." Omluví se. "V pohodě, vždyť nejde o život, chápu tě... Já jo..." Rejpne si trochu a Choi to raději nekomentuje, protože stejně jako ráno by ji nedokázal říct nic jiného než to co jí řekl.

Tajemství 44

16. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 44

Když dojedou domu April zaplatí za taxík a pak jde udělat večeři. Ethanovi zásoby už jsou větší než když byl sám. Takže dokonce najde v lednici potřebné suroviny - maso, brambory a zeleninu. No a zatímco April vaří, Choi si sedne na postel, opře se k pelest a tupě zírá před sebe. April ho nechává i když by mu ráda něco řekla, ví, že by to teď nemělo žádný efekt a bude to muset nejspíš odložit na zítra. Potom co uvaří, tak se i společně nají a pak si Choi znova lehne a za chvíli zase spí. April pak poklidí a umeje nádobí, jde si dát sprchu a lehne si k Ethanovi se kterým její příchod vůbec nehne. April ho pozoruje a přemýšlí o celém dnešním dni a o tom jak se Choi k ní choval i nechoval. Co od toho čekala a neviděla to, ani žádný náznak nějaké jiné aktivity... Celkem ji to mrzí, ale asi se nedá nic dělat a nakonec z toho všeho usne...

Tajemství 43

14. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 43

Když bloumal po špitále tak se mu nějak podařilo se vyhnout zvědavým očím svých kolegů. Dokonce to ušlo i Aprilině vševědoucímu zraku, takže když k ní přijde Will ji informovat tak se celkem diví, že jde bez Ethana. "....Ale ten odešel ze sálu už před hodinou, poslal jsem ho pryč, myslim, že mu to bodlo..." Pronese Will. "Aha... tak to jsem ho nějak přehlíhla asi.... Ale na lekářáku nebyl... " Řekne April. "Aha... možná šel domu, nebo se ulil někam jinam..." pokrčí Will rameny. "No nic musim na JIP ještě, promiň..." Odejde zase. "V pohodě..." Houkne za nim April a potom hned volá Choiovi, ale ten jí to nebere a padâ jí to do hlasovky.

Tajemství 42

12. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 42

Když už jsou na sále skoro tři hodiny dojde se na sál podívat April, ale jen na galerii samozřejmě. Sice na tu dálku nemůže vidět jak je Ethanovi, ale tuší, že už to moc dobré nebude. V jedný chvíli si ji všimne Will a ona jeho pohled uvidí a kývne směrem k Ethanovi ve smyslu je v pohodě? Will pochopí oč jí jde a přikývne. April pronese tiché díky a odejde zase na své stanoviště...

Tajemství 41

10. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 41

Choi už je na sále a meje se. "Na..." Podá mu krabičku s léky. "Zvládneš to?" zeptá se Will. "Jo... v pohodě... sice by bylo fajn kdybych to dělat nemusel, ale tohle ještě zvládnu, v pohodě...." Řekne Choi a slupne tři prášky. "Okey...." Přikývne Will a začne se mýt též. Choi si utře ruce a vydá se na sál, aby ho sestry oblékli do empíru, rukavic a upevnili mu roušku a Will je mu hned v patách. Když jsou oba řádně oblečeni, ještě si prohlídnou CT. "Bude to masakr... je tam aneurysma a tu tepnu budeme muset nahradit... Vyjmeme koutouč a pak provedem suturu tepny a evakuaci aneurysmatu, budem pokračovat resekci kusu žaludku a jater a pokusíme se sešít bránici a střeva..." Řekne Choi. "Jo... ale sehnal bych další pár rukou, tohle sami nezvládneme...." Poznamená Will a Choi mu na to přikývne a tak sestra začne shánět dalšího doktora.

Tajemství 40

8. února 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 40

Sedí na recepci a kouká nepřítomně do prázdna a ruce má položený na stole. Ani nevnímá April když chodí kolem něho nebo když na něj mluví. Jí to v tu chvíli nepřijde divné, protože lítá sem a tam.