Leden 2018

Tajemství 36

31. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 36

"Prosím... já... promiň mi... Já... myslel jsem, že ten měsíc co jsme spolu, že nám to takhle vyhovuje... Omyl... neviděl jsem to jako ty... máš pravdu, řídil jsem se spíš sebou než tebou... námi... Dovol mi to napravit..." Pronese Choi celkem ublíženě. "Jasný... víš co! Dělej si co chceš! Jsi svépravný a dospělí... Teď jdu domu, nazdar!" Zavrčí a začne se oblíkat. "Počkej prosím... vyřešíme to... Dej nám čas... Napravim se... Víš, že tě taky mám rád...." Pronese Choi.

Tajemství 35

29. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 35

Ale asi by chtěla zázraky, jako každá čerstvě zamilovaná ženská, nutno dodat, že to prostě ti chlapi mají jinak a ženy dokáží pěkně potrápit v té své nerozhodnosti... Problém je ten, že čas plyne.... Týden je pryč, 14 dní je pryč, tři týdny jsou pryč.... A Ethan se stále k ničemu neměl a nemá... Doma je v pohodě a v práci na zabití a April dochází trpělivost.

Tajemství 34

26. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 34

Ovšem tohle nadšení jim nevydrží dlouho. Choi se blok od nemocnice zastaví a zůstane stát na místě. April na něho zmateně koukne. "Stalo se něco? Vpadáš jako někdo s akutním průjmem...." Ušklíbne se. "Ne... Já jen... Víš... nechci, aby o tom někdo věděl... ještě..." Odvětí Choi. "Aha... jasně... jak chceš... vždyť jsem ti řekla, že tě podpořím, ale sám musíš vědět co chceš..." Řekne April a pousměje se. "Díky... jsi fakt, dobrá..." Políbí ji letmo a pak rychlím krokem se vydá do Med, aby je nikdo neviděl spolu.

Tajemství 33

24. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 33

Choi se na ni usměje a políbí ji, April mu to oplatí a popřeje mu dobrou noc a otočí se k němu zády. Aby dala prostor tomu co chce on a ne ona i když by se teď ráda k němu stulila a lehla si mu na hruď. Jenže Choi nic takového neudělá, jen jí popřeje dobrou noc a tím to hasne. Až na to, že pak jak leží na zádech a kouká do stropu a přemýšlí o celém dnu a o tom jak teď probíhal tento večer. (Možná jsem měl udělat něco na víc... Chytit ji, ozočizmt se k ní... Ale asi kdyby to chtěla tak to udělá sama... I když možná... potom dnešku to udělat nechtěla... Asi jsem byl na tahu... No nevadí... tak snad příště, teď už je zo blbé, snad tohle nebyla poslední příležitost...) Pomyslí si Ethan a pak si zakáže na vše myslet, aby usl co nejdříve, což se mu i povede celkem brzo naštěstí.

Tajemství 32

22. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 32

A protože už je pozdě oboum už kručí v žaludku. "Dáme něco rychlího k jídlu?" zeptá se Choi a od April se dočká pozitivního ohlasu a tak tedy vyrazí do fastfoodu si dát něco nezdravého a jak to tak bývá to nejhorší je to nejlepší. Oba si moc pochutnají a pak jdou procházkovým krokem zase k Ethanovi domů.

Tajemství 31

20. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 31

Nic zvláštního, uvidíš..." Pokrčí rameny April a ujdou ještě kousek na palouk pod strom, kde rozloží deku a vyndá jídlo. "Odpočineme si, hezky bez lidí, ne?" Usměje se April. "Hmm.... hezky sis to vymyslela...." Vyloudí Choi na tváři něco, co připomíná trochu úsměv a sedne si. "Jo, taky bych řekla... Bez lidí celou dobu... Tak se do něčeho pusť, nech si chutnat..." Řekne April a uloupne si kousek kuřete a k tomu začne chroupat salát. Choi si dá piré a mleté maso. Což mu přijde docela lehce stravitelné. April se na něho usměje a je ráda, že se strefila aspoň trouchu do jeho chuti. "Bylo to dobré.... Díky, že se tak staráš..." Řekne Choi.

Tajemství 30

18. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 30

Choi povytáhne obočí, tohle je na něj ještě moc akční, ale když už se to tak namanulo tak to zase nechce tak uměle prodlužovat a asi po hodince se vyhrabe z postele, vezme si prášky a jde se upravit též. Ono by asi nebylo pěkné, kdyby si to začal po městě vykračovat jen v trenýrkách.

Tajemství 29

15. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 29

April si pak jde dát sprchu a po ní si na chvíli zapne TV, protože spát se jí ještě nechce a koukne se na film u kterého se jí nakonec podaří usnout. Takže TV jde až do rána, ale to nikoho moc netankuje. Když oba spí jak dutci. V dopoledních hodinách se vzbudí April. Dnes si mohla trochu přispat, protože je víkend a ona nemusí do práce. Chvíli se rozkoukává, pak se protáhne a vstane. Choi určitě ještě spí a pokud ne, tak zírá tupě před sebe. Nejde ho ani zkontrolovat, raději se rozhodne, že se staví do obchodu, aby mohla udělat snídani a Ethanovi trošku rozšířila zásoby...

Tajemství 28

12. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 28


"Ethane..." Dojde do ložnice. "Tady seš..." postaví se nad postel. "Hmm... předpokládám, že si na schovku hrát nechceš...." Řekne a dloubne mu do těla. "Nech mě... běž pryč." Zahučí peřina. "No, tos uhodl, to bys měl moc jednoduchý.... Prosim tě vždyť o nic nejde... Vim co ti je, nechovej se jak malej jarda... Už jsem tu a zůstanu tu, záleží mi na tobě, víš?" Pronese a přejede mu po peřině. Ethan cosi zshučí. "Fajn, beru to jako souhlas.... Dojdu ti udělat něco k jídlu..." Řekne a nechá ho v klidu.

Tajemství 27

10. ledna 2018 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 27

Po pár dnech ve kterých se jen výdali v práci nebo při střídání směn a k ničemu vřelejšímu nedocházelo... i když by si možná oba dali říct, ale tak nějak se k tomu neodhodlali.... Nebo jo, Choi trošku okatě naznačoval a April to úspěšně přehlížela není nějaké sexuální hej nebo počkej.... I když možná pak bude litovat...