Listopad 2017

Tajemství 7

29. listopadu 2017 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 7

No a nebyla by to April, kdyby si to neokomentovala po svým. Ale Choi nad tím mávne rukou a zmizí. A hned jak je volná Goodwin, tak se April za ní vydá. "Potřebuješ něco, April?" zeptá se Goodwin.

Tajemství 6

27. listopadu 2017 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 6

Když mu léky začnou aspoň trochu účinkovat, doplíží se do koupelny a dá se trochu do kupy, obleče se a pak se vydá pomalu do Med. Kde, jakmile ho spatří April neunikne jejímu hněvu. "Nezapomněl jste náhodou na něco?! Máte službu, tak kde sakra jste! Tohle je nemocnice ne holubník!" Okamžitě vypění. "Jo... no jo... Goodwin... kde je?!" Použije jeho tón těžkého nezájmu. "Má poradu! Ale já se Vás ptala první! Tak kde jste byl?! Měl jste tu případ! Musel to řešit za Vás někdo jiný!" Zase se na něho April osočí. Zatímco ji Choi pozoruje alá dementík, že se v něm opravdu nedá číst co si myslí nebo co chce. Ale než se stačí nějak vyjádřit, tak se tam objeví Maggie. "Pane doktore, doktor Halstead Vás potřebuje na sále, řeší složitý případ." Řekne a Choi se bez keců vydá na sál. Hlavně, že se zbaví té prudičky... A April jen rozhodí rukama, jak malá holka.

Tajemství 5

25. listopadu 2017 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 5

Sotva se objeví na příjmu hned si do něj rejpne April. "Dneska na čas? Co se děje?" Přejede ho přîsným pohledem, ale Choi ji ignoruje. (Ty si krůta... Netušil jsem, že zrovna ty... taková pěkná budeš dělat problémy a rejpat do mě a ještě víc na mě upozorňovat... Ale co, mě je to fuk... Jsem jaký jsem, tak co budu něco řešit.... Ať mi všichni políbí šos...) Jde se převlíknout do pracovního a dodělat si nějaké papírové resty ze včerejšího dne něž pribudou zase nový případy a papírování se nenashromáždí ještě víc.... Ale moc toho klidu nemá. První případ dorazí sotva za pár minut a není to žádná banalita. Je jasné, že zrovna tady se bude moc zase předvést na sále, pokud to na něj bude, jakože asi jo.... A nasrat přitom další sve kolegy. Ale nějací ho tolerují a tak se občas zajde do baru na pár piv…

Tajemství 4

23. listopadu 2017 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 4

Po práci jde Choi domu. Bydlí v jedné chudinské čtvrti na okraji Chicaga, po boku sociálních případů, kriminálníků a dalších podobných případů, ale Choi není vybíravý a bere to, co mu jako první cvrnkne do nosu. Vždyť bydlení je jen na vyspání a na překládku věcí, k ničemu jinému... Bez tak většinu času tráví člověk v práci, kor doktor, ten si moc vybírat nemůže, hlavně ten dobrej.

Tajemství 3

21. listopadu 2017 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 3

Choi na sále nechá udělat RTG a podle toho zhodnotí co má přednost a co snese odklad.
Když mu přijde asistence, vysvětlí mu co a jak, oklepe si ruce nad umyvadlem a jde si nechat navléct operační plášť a pak prohodí pár slov s anesteziologem, než přijde druhý kolega a můžou konečně operovat. Operace je to náročná, místy dojde i k závažným komplikacím, ale naštěstí to Choi s kolegou zvládnou na výbornou a za pár hodin pacientku zavírají a nechají ji převést na JIP. Po operaci se jdou lekaři umýt a kolega chválí Choie. "To byl úplný Mozartův koncert. Opravdu jsem tuhle pečlivost a rychlost nezažil dlouho." Choi to bere odměřeně, nějak není na pochvaly. "Hm... uvidíme jak dopadne a jak se s tím popere pacietka.." Utře si ruce a pak odejde ze sálu a namíří si to k recepci.

Tajemství 2

19. listopadu 2017 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 2

Ale Choi nelení, i když těch pár hodin se jen tak poflakoval po městě,nevědíc co dělat. Zda jít do práce nebo se vrátit domů a nevystrčit nos z postele, ale než se může jakkoliv rozhodnout je svědkem nehody. (Doprdele! To sem fakt potřeboval!) Pomyslí si a rozběhne se k nehodě a přitom volá 911, aby k místu vyslali nějaké ambulance a potom se začne věnovat zraněným.

Tajemství 1

17. listopadu 2017 v 3:03 | Ada |  Tajemství
TAJEMSTVÍ 1


Už tomu tak bylo, do Chicago med, má nastoupit nový doktor, kterýho sehnala Goodwin. Špitá se, že je to nějaký její známý, protože se nekonalo žádné výběrové řízení a v podstatě se tak rozhodlo, ze dne na den

Kalendář - listopad

12. listopadu 2017 v 17:55 | Ada |  Kalendář