Červenec 2017

Matka nebo otec? 17 - závěr

22. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 17 - závěr


Potom jde za Mouchem na pokoj. "Vezmeme tě na operaci, uděláme laparoskopii, potom se ti už uleví. Za chvíli přijdou sanitáři a připraví tě. Vás prosím, pojďte už ven." Řekne Will a vyvede Trudy do čekárny a za chvíli přijdou sanitáři a odvezou Mouche na sál.

matka nebo otec? 16

20. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 16

"Koho pak mi to čerti vezou? Že nemůžu v klidu odpočívat?" Ušklíbne se. "Mouche.... podezření na žlučníkovou koliku... nejsem si jist jestli něco nepožil, mluví dost z cestně..." Upozorní ho paramedik. Will se ušklíbne.

Matka nebo otec? 15

18. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 15

Mouch procitne do tmy, rozsvítí lampičku u nočního stolku. (Bože mě je zle... Proč musí být porod takovej porod...?) Heká. (Ježiš, to byl, ale debilní nápad...) Mouchovo neustálé vrtění a skučení vzbudí Trudy. "Co děláš? Co je...?" Zamručí a převrátí se na bok. "Ježiš, rodim! ...Budu... blejt..." vystartuje z postele a Trudy za chvíli za nim. Trudy si taky rožne, chvíli zařazeně za Mouchem kouká a pak vstane a jde za ním. Mouch se daví nad záchodovou mísou. Trudy mu donese vodu a ubrousek, který mu podá když se vyzvrací. "Nechci..." zavrčí, sedne si a stáhne si nohy k břichu a zaúpí. "Musíme do laboratoře.... už je to tady... už je to tady... Auu... sakra to bolí..." Opakuje stále dokola a Trudy mu v částech vůbec nerozumí, ale protože vypadá, že je opravdu jeho poslední hodinka, rozhodne se, že zavolá pomoc a než přijedou postará se o něj. A Mouchovo zcestné mumlání ignorují.

Matka nebo otec? 14

16. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 14


A opravdu Trudin odhad se vyplatí.... Když se Mouch ráno vzbudí, cítí v břiše takové zvláštní šplouchy a dítko je celkem neklidné, pořád ho kope - tu mu odrazí žaludek, tu ledvinu, tu žebro... Pro Mouche je to dost nepříjemné a bolavé a proto je taky od rána pěkně nevrlý a nabručený na celý svět kolem a radši nevychází vůbec ze svého pokoje. Naštěstí to k polednímu poleví a tak si dojde na menší oběd, tím nikdy nepohrdne, i kdyby sebe víc na hubu padal.

Matka nebo otec? 13

14. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 13

Trudy za ním občas jezdí. A vidět takové "dvě ženy ve stavu v tom a navíc v jejich formátu" je opravdu silný zážitek... Ale co... Důležité je, to že Mouchinka jako zázrakem nemá žádné obtíže a jeho těhotenství je přímo ukázkové, každá druhá by mohla závidět tomu průběhu. Jedině na co se teď musí Mouch připravit jsou časté bolesti v podobě poslíčků, které se Mouch musí naučit zvládat a rozpoznat od těch porodních, protože sni zde nebude mít porod obvyklý průběh s odtokem plodové vody.... I když poslíčkové jsou teprve pořádná zkouška a ukazuje se tady dost, že Mouch měl sice koule na to, aby si to aplikoval, měl je i na to, to celý absolvovat, ale teď nemá koule na to, aby ustál trochu víc té bolesti. Tohle Trudy přivádí k šílenství, protože vždy když má Mouch to své období tak by byl schopnej to buď celý vyřvat a nebo to ze sebe vyříznout. Někdy by mu schutí fakt jednu lískla.

Matka nebo otec? 12

12. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 12

A tak jednou spolu vyrazí do butiku, kde si teda jako Trudy vybírá věci a Mouch ji dozoruje i kdyz to hlavně vybírá v jeho velikosti. Převážně vybírá šaty, sukně, legíny, trička. Kalhoty moc ne, by mu byly buď moc dlouhý nebo zase malý. A když si myslí, že má vše, zažene ho do kabinky a jde s ním, aby mu s tím pomohla a nebo je nikdo neprudil z prodavaček.

Matka nebo otec? 11

10. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 11


Mouch s tím tak nespěchá, zdá se mu, že má spousty času ještě, ostatně jako na všechno. Ale celkem brzo si uvědomí, že toho času tolik nemá, když po něm začnou ostatní ženský divně pokukovat nebo sem tam zaslechne i rozhovor jejich alá no vidíš to, to je hroznÿ jak ztloustl. Jako by měl nějakou vážnou nemoc... Možná má raka... Vždyť víš můj nuž.... To se opravdu zarazí, rád by těm babám něco řekl, ale nemůže a tak drží jazyk za zuby a vyzuří se pak doma…

Matka nebo otec? 10

8. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 10Ale ani tohle netrvá do nekonečna a jednou se tam div nepoštěkají do krve když se mu Trudy zase nejdřív snaží zapírat a pak mu vyjmenovávat důvody proč mu nechce říct pohlaví. "Myslíš, že si to nemůžu zjistit sám? Taky se v tom vyznam a klidně si sem půjdu sám v jiný den a nikdo mě nezastaví! A je mě fuk, že to někdo zjistí a budu mediální hvězda... Takže?!" Zavrčí Mouch.

Prázdniny

8. července 2017 v 17:16 | Ada
PRAZDNINY 9.7. - 24.7.


Matka nebo otec? 9

6. července 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 9


A samozřejmě mezi tím, domlouvá s jejich kolegou Herrmannem všechny potřebné úkony a zajištění laboratoře pro nastávající porod císařským řezem, který budou muset zvládnout sami ve dvou, což je dost riskantní, ale co se dá dělat. Trudy nenechává nic náhodě a začne se s Herrmannen připravovat na jakýkoliv scénář co by mohl nastat na vepřovým mase, což je nejautinčtější napodobenina lidského masa. A zatímco přípravy pilně vrcholí, posunuje se čas i Mouchovi, který se přesunul do pátého měsíce a břicho se už moc dobře zakrývat nedá a tak ho Trudy na oko pozve na kongres do Philadelphie.