Červen 2017

Matka nebo otec? 6

30. června 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 6

A právě tenhle fakt se mu nepodaří utajit před jeho blízkou kolegyní, která to v bílém laboratorním plášti skoro hned prokoukne. A tak si ho pozve k sobě do kanceláře. "Děje se něco?" zeptá se Mouch. "Mělo by? Ty sis mě sem pozvala, to bych se měl ptát já..." Řekne Mouch a sedne si k ní. "No... tak jinak, řekněme, že mám oči a jsem žena, takže vidim jakýkoliv změny, který se týkají postav a objemů..." Řekne Trudy. "Jo? A u koho si co vyzjistila?" Drží stále dekórum. "U tebe... Přestaň už kamuflovat... Vím, že sis aplikoval embryo..." koukne na něho vážně.

Matka nebo otec? 5

28. června 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 5


Až po chvíli tam najde co hledal, jde o takovou jakoby teprve gastrulku přichycenou na břišní stěně, což znamená, žádné ohrožení ani komplikace jako by byly kdyby se to zachytilo na nějakém orgánu. (Ty jo! Ty jo! Ty jo! To je dítě! Ono se to fakt povedlo, já budu pravej táta... To je úžasný!)

Matka nebo otec? 4

26. června 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 4

Jakoby si řekl, jo to zvladnu a dalo by se říct, že tato myšlenka odstartuje jeho nezvratný čin. Mouch si jako pomynutím smyslů vyhrne triko, šáhne po injekci a zabodne ji do břicha a její obsah vypustí dovnitř.Pak injekci odloží na stůl, ranku si přelepí kouskem lepenky a nakonec stříkačku vezme a vyhodí ji do koše. Záměrně to nehodí do biologického materiálu, aby to tam náhodou někdo nenašel a nezačal do toho rýpat, proč je prázdná. A pak s dobrým a "plným" pocitem vyrazí domu, doufajíc, že brzo pozná nějaké příznaky. A když ne, hold si udělá obvyklý krevní test jak tomu bývá v normálních případech.... u žen.Akorát k tomu musí začít píchat hormony, aby se tělo nabudilo na novou věc a nebojovalo proti tomu, jako nějakému vetřelci a zároveň, aby i orgány byli dobře připravené na změny a respektovali to, že budou pár měsíců okupovány, protože někde se placenta musí přichytit....

Matka nebo otec? 3

24. června 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 3

A po takové vydatné večeři nelze jinak než, že zalezou do pelechu a budou odpočívat.Brzo na to, ale oba usnout a něž se nadějí už zase zvoní budík a Mouch vstává. Dojde si udělat ranní hygienu, něco sezobne a vyráží do své laboratoře, pokračovat na rozdělaném výzkumu, který je celkem absurdní a Mouch si i myslí, že jde o něco víc, co se podřadný laborant nemůže ani dozvědět, ale moc to neřeší... Do doby než jeho vnitřní já si začne klást otázky. (Hm... stejně je tohle zvláštní... nelidský... Kdyby jsme radši řešili jak zvýšit plodnost u mužů, řešíme to, jak by šel oplodnit muž... No asi blbě... stejně tak jako jak by rodil, ještě hůř... Ale asi by to zajímavý, zažít ten pocit toho vývoje, plnosti... Zažít, to co ženy...? Hm... ne, to je blbost......) pomyslí si Mouch a radši vrhne zpět do práce.

Matka nebo otec? 2

22. června 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
MATKA NEBO OTEC? 2

Obsluha jim poté donese aperitiv a předá jim i jídelní lístek a dá jim chvíli čas, aby si vybrali z nabídky dvou speciálních jídel. Na výběr mají z polévky - krevetové nebo masový vývar. Z hlavního chodu mají - pečený žraločí steak na bylinkách a brambory nebo vepřový steak v vepřové omáčce s opečenými brambory a jako dezert se podává - čokoládové suflé s horkými malinami nebo mini dortík. "No to je krásný.... Nejradši bych si dala vše..." Rozplývá se Trudy.

Matka nebo otec? 1

20. června 2017 v 17:50 | Ada |  Matka nebo otec?
Omlouvám se za menší prodlevu. Tentokrát jsem si připravila pro Vás povídku zcela z jiného soudku možná i z trochu vtipnějšího soudku.... No zkrátka se nechte překvapit a dobře se bavte a komentujte! Úžasný

MATKA NEBO OTEC? 1

Mouch a Platt slavili své tříleté výročí svatby a rozhodli se, že si ho náležitě užijí v dost nóbl restauraci, respektive se tak rozhodl Mouch po menší rozpravě s Bodenem a Herrmannem, protože ty jsou v tomto směru více zběhlejší.... A nemohlo se stát jinak než, že s tímto překvapením Mouch s tím uspěl na celé čáře a Platt se na to řádne načančala. Vzala si celkem honosné večerní šaty, namalovala a trochu upravila účes. Mouch si vzal k té příležitosti oblek, který měl už doma nějaký ten pátek, nač by si pro jednou kupoval něco nového a lepšího, když to jde i ve starým, trochu opucovaným.