Leden 2017

Dvě strany mince 21

31. ledna 2017 v 3:10 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 21

Doktor Lee
Ten po návštěvě okrsku jde do ordinace, věnuje se svým pacientům a jejich terapiím a po práci si s Vivian zajdou do fastfoodu na nezdravou večeři a rozeberou přitom svůj denní chléb a poté se vydají k Leeovi domu. Tentokrát už skutečně ve vší počestnosti. "Kdyby jsi chtěla k televizi a sledovat co chceš nebo si pouštět hudbu a jiný věci, prosím. Já si zalezu do pracovny a ještě budu něco dotvářet ke své práci." Řekne Lee. "A jak to vlastně vypadá s tou prací? Už si o ní dlouho nemluvil." zeptá se Vivian. "Pracuji na tom. Dávám dohromady nové záležitosti, až to bude aktuální k tomu abys to viděla a mohla nahlédnout." Pousměje se. "Ty tajnůskáři, tak až to budu vidět tak očekávám, že mi vypadnou bulvy." Zakřením se. "A nejen to...tak zatím dobrou noc." Zajde Lee do svého pokoje. Sedne si ke stolu, pustí si počítač a pak k němu připojí mobil a vytáhne si z něho video, které si nahrával, aby viděl jak se hnuli v případu. A začne si ho přehrávat a vytahovat info a obrazy. Zanedlouho má sestavený zhruba plán, co se tak změnilo.

Dvě strany mince 20

29. ledna 2017 v 3:00 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 20

Nakonec se o polední pauze rozhodne zajít inkognito za Burgess, která se zdá být v tom více zainteresována než on a varuje ji před tím, že Voight už ví co Ruzek dělá a ať si dává pozor a pak se vrátí zpět ke svojí práci.

Dvě strany mince 19

27. ledna 2017 v 2:50 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 19

Lee si před okrskem připraví co potřebuje a pak ho Platt odvede rovnou na horu. "Doktore, co se děje?" Zeptá se Voight. "Potřeboval bych s Vámi mluvit, o samotě pokud možno..." Řekne Lee a prohlídne si tabuli jak s případem pohnuli. "Dobře, pojďte za mnou do kanceláře." Pokyne mu Voight rukou a pak za nim zavře. "Posaďte se, co se děje?" Zeptá se Voight. "Jde o vašeho podřízeného Ruzeka..." začne Lee. "Jak to myslíte?" Nechápe příliš Voight. "Ruzek mě, Vivian a mou ordinaci sleduje. Včera, poté co se s ním Viv rozešla, tak mě na ulici i před ní napadl... Bylo to před jeho bytem, pomáhsl sem Viv ese stěhováním..." Řekne Lee a odhrne si košili, aby Voight viděl podlitiny. "Nechci ho udávat, ale nechci, aby se dostal do ještě větších problémů nebo, aby do toho zatahoval mé pacienty." Řekne Lee. Voight přikývne. "Omlouvám se, netušil jsem co provádí. Právě za tu jeho posedlost jsem ho suspendoval, v podstatě si může dělat co chce... Ale nebojte, promluvím s ním a zabránim jeho dalšímu běsnění..." Pronese Voight. "Věřte, že je mi to trapné, že tu musím být a žalovat na něho jako ve škole, ale jde přeci o něj a o plynulost a nanarušování případu." Řekne Lee. "Zajisté, tohle by udělal každý. Děkuju, že jste se stavil a informoval mě..." Poděkuje mu. "Už Vás nebudu rušit, děkuji, že jste mě vyslechl..." Podá Voightovi ruku a poté odejde.

Dvě strany mince 18

25. ledna 2017 v 2:40 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 18Když si Viv vše vybalí jde za nim. "Pane jo, ty vaříš?" Vykulí oči. "Já myslela, že to bude toast s vajíčkem a ty takhle? Hmm... mňam, úžasně to voní. Měla jsem si vybrat tebe a měla bych každý den teplý večeře." Zakření se a dojde k plotně a ochutná z hrnce. "Hmm... výborné..." zahuhlá s plnou pusou. Hanno se na ní usměje a začne nandávat na talíře a otevře k tomu i červené víno. Poté společně usednou ke stolu a pustí se do toho. Vivian div z toho nemá boule za ušima. No a pak se daj věci do pohybu takovým tím obvyklím způsobem. Muž, žena příjemná atmosféra, slovo dá slovo, čin dá čin a Viv se už s Hannem líbá co ji síly stačí. A Hanno ji brzy odvádí do ložnice a začne ji zbavovat oblečení a ona jeho a brzo spolu hupsnou do postele a užijí si erotickou chvilku. Po které se Vivian rozpustile culí. (Ježiš, co jsem to udělala? Ale bylo to hrozně fajn... Stojí za to i když moc krásy neprobral, kam se hrabou jiný...) Pohladí ho po tváři a zachumlá se do peřiny. "Dobrou noc..." Usměje se a obrátí se k ní zády, aby to nějak nerozvířil přílišný emoce a pro sebe se usmívá. (Vychází to parádně... Líp než jsem čekal. To jsem zvědavý jak se s tím vyrovná Ruzek až to uvidí.) Pomyslí si a za chvíli oba usnou tvrdým spánkem.

Dvě strany mince 17

23. ledna 2017 v 2:30 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 17

Lee i Viv to ví a tak se Lee rozhodne Ruzeka trochu provokovat, že ji třeba dá ruku mimo zad, třeba i na zadeček nebo ji vezme za ruku. "Se posere vzteky." Šeptne v jednu chvíli a ďábelsky se zakření. "Hlavně, že ty jsi spokojená." Drkne do ní a dojdou k metru a za chvíli už frčí k Ruzekovi domu, kde si Viv začne balit to nejnutnější i nepotřebné. V tuto chvíli nepřemýšlí nad tím, že by se k němu vrátila. Když je sbalená, Lee jí pomůže s věcmi a opouští byťák. Vivian hodí ještě Ruzekovi klíče do schránky. "Hmm... jsi jak stromeček, by to chtělo asi taxi..." Zakření se na něho. "Ano a nebo mám lepší nápad..." zakření se na Viv, odloží věci na chodník a vyrazí k Ruzekovu autu. Ruzek se v něm snaží chovat, že tam vůbec neni. Nejradši by se proměnil ve svou koženou sedačku na které sedí, ale nakonec musí stáhnout okýnko dolu.

Dvě strany mince 16

22. ledna 2017 v 2:20 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 16

Vivian přijde za Hannem do kanceláře. "To je vrchol už!" Zaprská hned bez pozdravu. "Co se děje? Vypadáš jako bys byla zralá na terapii." Pronese Hanno. "Hádej! Ruzek!" Řekne. "Co provedl tentokrát?" zeptá se ze zájmem. "Sleduje nás, teda tebe a naše pacienty. Dočista mu hráblo! A vůbec ho nezajímalo, že jsem mu hodila na hlavu prstýnek." Posteskne si a sedne si na pacientský gauč. "Je to hlupák co si tě vůbec neváží. Měl by tě pořádně odprosit a ty bys měla zavolat Voightovi. Než něco někomu provede třeba, pro jeho vlastní dobro...." Řekne Lee. "Hmm... Asi máš pravdu... To bude nejlepší a rovnou mu řeknu, že s nimi už nechci dělat, co myslíš?" Zeptá se. ""Hmm... Já bych to nedělal, když už jsme v tom začli, tak bych jim zůstal oporou, může se to hodit i kvůli Ruzekovi..." Řekne Lee.

Safe inside

20. ledna 2017 v 20:04 | Ada |  Videa Chicago PD

Dvě strany mince 15

19. ledna 2017 v 2:10 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 15

Stáhne si okýnko. "Vivian? Co... ty tady?" zeptá se. (Sakra, sakra...) "No to já bych se mohla ptát na totéž, slídíš tu nebo co!" Prskne. "Ne... Já... tu čekám... na tebe." Vymyslí si rychle. "Jo? Nepovídej prosim tě a fotíš si to proč? Do sbírky?!" Vyškubne mu foťák a projede ho. "Ne, to je z práce... Projížděl jsem si záznamy k případu..." Mlží dál i když ví, že je to k ničemu. "Já ti dám případ! Já ti dám projíždění! To jsou naši pacienti! Jak jdou tam a zpět, cože?! Tohle fakt přeháníš! Tady nejsou k sakru žádný zločinci! Volám Voightovi." Hodí foťák na zem a vyloví z kapsy mobil. "Co děláš?!" Vyskočí Ruzek z auta jak fretka. "Vyškubne jí ho a sebere foťák. "Přestaň být hysterická!" Okřikne ji. "Voight mě suspendoval a já vyšetřeju na své dráze, a dokážu ti, že Lee neni bez viny." Odvětí. "Jestli s tim okamžitě nepřestanes, tak spolu končíme!" Pohrozí mu. "Ale ne, musíš mi důvěřovat!" Mírně zvýší hlas. "A ty důvěřuješ mě?! Ne!? Neustále mě strapňuješ a já mám toho dost?! Končim!" Zařve a hodí mu prstýnek na hlavu. "Furt je to jen o tobě, už mě to nebaví, maucta!" Odejde naštvaně. "No tak Vivian...." zavolá na ni, ale nejde za ni. Radši si zaleze zpět do auta a zkoukne zda foťák je funkční. A je a vše tam zůstalo. Oddychne si. (Však ona se vrátí až uvidí, že mám pravdu.) Stále si stojí za svým názorem.Dvě strany mince 14

17. ledna 2017 v 2:00 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 14

Burgess mu v poledne donese něco teplého na zub. "Abys tu nestrádal ty těžce pracující osobo zadarmo...." ušklíbne se. "Jé, děkuji ti." Uculí se a vezme si to. "Jak to jde?" Zeptá se. "Ale jo, nic se zatím neděje... " pokrčí rameny. "Okey, kdyby něco zavolej..." Řekne a vrátí se zase do hlídkového vozu za Romanem a odjedou pryč. V podstatě se před ordinací celÿ den nic neděje, jako by tam Lee ani nebyl, ale ověřit si to telefonátem nemůže a tak jen vecer preda Atwaterovi info a nechá ho stát celou noc před jeho bytem. Kam se Lee dostaví až ráno a Kev ho poté sleduje až do ordinace, kde už si ho přebere zase Ruzek a Kev odfrčí zase do práce, poté co staví pro šálek horké kávy, ale i tak nezamaskuje to, že celou noc flámoval.
Ruzek si během dne fotí všechny kdo tam v kročí a vykročí, a pár chvil před polednem ho někdo vyleká zabušením na sklo auta. Přistiženě sebou škubne, až mu málem z rukou vypadne foťák a ohlídne se.
Koho si myslíte, že tam spatří?


Dvě strany mince 13

14. ledna 2017 v 1:50 | Ada |  Dvě strany mince
DVĚ STRANY MINCE 13

Ruzek je nadšen ze svého dalšího spojence a jde spokojeně domů si sestavi "plán vyšetřování" a začne si už něco sám vyhlédavat a střádat informace a začne psát do NY na školy a tak. Mne si nad ruce jak se mu daří a jak mu to jde. A pak jde spát a ráno jde do práce a předá Burgess a Atwaterovi jejich denní úkoly."Pěkně sis to vymyslel... to abych si udělal zásobu energy drinků a silných káv, když s tímto pojedem skoro nonstopáka..." pronese opovržlivě Atwater s výrazem, že já mu na to kývnul vůbec. "Ale prosimtě, každý den v době polední pauzy si uděláme rešerše v nějakým bistru kam se dostaneme zrovna nebo podle možností..." Rozhodne Ruzek. "Jasně šéfe..." Ušklíbne se Burgess. "A teď už mizim..." Opustí je a nechá kluky o samotě a ti se vydají jak dva teplý bratři do kanceláře. Ale nikdo to nekomentuje, nejsou stejní jako oni dva.