Nech ho jít 31

24. října 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 31

Po půl hodině se konečně dostane na ně řada a Shay se odebere do ordinace. "Dobrý den, posaďte se, sestra už mě informovala..." Řekne lékařka. "Dobrý den... omlouvám se...." Začne opět Leslie. "To nemusíte, jsem zvyklá na různé reakce. Tohle bylo ještě mírné... A když jste se tu ukázala tak předpokládám, že to chcete zkusit ještě jednou..." Řekne lékařka. "Ano, ráda bych... I když vím, že teď to budeme muset zopakovat celé znovu..." Sklopí pohled. "Ano... Tak začneme prohlídkou opět..." pokyne ji lékařka ke koze. Shay si odloží a vyleze na ní a čeká až to bude mít za sebou.


Lékařka za ní dojde za chvíli. "Tak se uvolněte a uděláme vaginální ultrazvuk a obvyklé vyšetření..." Pronese a pustí se do toho. U vaginálního ultrazvuku mlčí a dlouze se dívá na monitor. "Jak jste poznala, že to nevyšlo?" zeptá se. "No dostala jsem cyklus, proč?" Nechápe Shay. "Byl cyklus normální? Nebo třeba extrémně slabý?" Ptá se dál a vytáhne z ní sondu a přejde na ultrazvuk břicha.
"Já... Já nevím... Asi normální... I když možná slabší... Proč?" Nechápe Shay. "No možná, jste se i tak měla stavit a netrucovat a ušetřila byste si i nervy.... Jste gravidní, 6. týden.... Občas se stává, že ještě první měsíc máte cyklus..." Objasní lékařka. "Ale... Ale, to není možný, já si toho vůbec nevšimla, nemám žádný obtíže... Nespletla jste se?" zeptá se Shay. "Ne, slečno Lindsay, opravdu jste těhotná, tak se podívejte sama, tento útvar, je vaše dítě..." Řekne lékařka a ukáže jí hvo. Leslie na to nevěříčně zírá. "Já jsem blbá..." Pronese a usměje se. "Já čekám dítě... Bože... To není pravda..." začne se křenit. Lékařka se na ni usměje. "Vyjedu fotečku a sepíšeme průkazku a dostanete neschopenku, otřete se." Řekne lékařka a dopřeje Leslie soukromí.
Shay se obleče a za chvíli už sedí naproti lékařce. "Takže tady máte průkazku a teď vypíšu ještě nemocenskou.... Příští návštěva bude za měsíc, jinak se při jakýkoliv obtíží můžete stavit..." Pronese a během pár chvil má Shay vše potřebné. S doktorkou si podají ruce, rozloučí se a odejde a když Shay spatří na chodbě přešlapujícího Kellyho, bez zaváhâní mu skočí kolem krku, div oba nestrhne k zemi. "Ježiši co děláš? Hrajeme si na opičku? Co se stalo'...?" Drží ji a kouká na ni zmateně. "Povedlo se! Povedlo se, slyšíš? Povedlo! Jen já jsem naprosto neschopná a nevnímám své tělo. Jsem ve druhým měsíci.. Já se z toho snad poseru..." zakření se. Kelly si chvíli myslí, že si dělá legraci, ale velice rychlo pochopí, že tohle je skutečnost a Shayin výstup pravý. "To je parádní... Já budu táta, tý jo..." Začnou se objímat už lidsky a šťastně. Nakonec se seberou a rozhodnout se, že se už půjdou ztrapňovat zase domu. "No... Ale teď nemůžeš dělat, takže to nemůžeš ani utajovat... Takže jak to oznámíme?" zeptá se Kelly. "No nemůžu... Ale něco mě napadlo... Mám jednu známou u divadla... Pojďme..." Zaculí se a vezme ho za peruť....

Výsledek obrázku pro kelly severide and leslie shay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jana jana | E-mail | 28. října 2016 v 16:04 | Reagovat

No i to se stává.... :-)  ;-)

2 Ada Ada | E-mail | Web | 28. října 2016 v 20:10 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama