Říjen 2016

Linstead Alphabet

31. října 2016 v 14:07 | Ada |  Videa Chicago PD

Nech ho jít 34

30. října 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 34

A tak se rozhodne, že další den zajde na velitelství se poptat zda by taková možnost tady byla a zda by o její um byl zájem. A skutečně se myšlenka ukáže a stane skutečností. Velitelství teda spíše velitel o ni projeví zájem a hned ji dá návrh na hodiny a dny kdy mohla učit. Leslie mu poděkuje a vezme si trochu čas na rozmyšlenou, ne že by to bylo špatný, ale potřebuje si projít všechny získanné materiály, snad poprvé v životě, chce být úplně podctivá.

Nech ho jít 33

28. října 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 33

Leslie se převleče, něco si pobalí domu ze skříňky a pak se rozhodne, že zajede za otcem, protože tuhle zprávu mu nechce říkat po telefonu, když do toho investoval a navíc co doma, Kelly je pryč celý den a když teď nemá Shay do čeho píchnout tak to je taky problém v jejím případě a pokud nechce hned vymýšlet pokoj a vše přestavovat. Zatímco teď teda udělá menší revoltu u otce doma. Trochu mu poklidí a uvaří večeři a když se vrátí z práce sdělí mu novinku a otec je samozřejmě hrozně nadšen. Být dědečkem, je pro každýho otce velká čest a už teď se moc těší a ani mu nevadí, že u něho řádila divoká úklidová ruka jeho dcery.

Chceme české titulky v PD

28. října 2016 v 14:38 | Ada |  UPOZORNĚNÍ
Ahoj všem :) 
měla bych na Vás všechny ať už čtenáře nebo pouhé návštěvníky velikánskou prosbu, jeden překaldatel ze serial zone se urazil po jedné kritice a nechce dál překládat Chicago PD, myslím, že pokud mu mi jeho fanoušci co rádi stahují jeho titulky a chtějí mít PD s českými titulky, vynaložíme dostatek podpory, mohli bysme ho zlomit, aspoň pro tuto sezonu.
Žádám Vás proto, abysme mu napsali podpůrné zprávy s tím, že bysme ho rádi opět viděli u překladu....
Jak jsem již zmínila výše, jde o serial zone - tatpare
pro napsání zprávy je nutná registarce, pokud nejste. registrace je bezplatná a rychlá, chce pouze Vás email a poté vyplnit přihlašovací jméno a heslo Usmívající se

Zde je odkaz přímo na tatpareho http://www.serialzone.cz/uzivatele/profil/35177-tatpare/
Děkuji Vám ;)

VÝZVA - HLEDÁ SE PŘEKLADATEL

27. října 2016 v 15:34 | Ada |  UPOZORNĚNÍ
VÝZVA - HLEDÁ SE PŘEKLADATEL PRO SERIAL ZONE - CPD
Po menším sporu rejpavého stahovatele - sledovatele s překládáním naprosto seknul Tatpare, překládání přebírá Andromache, který sám odmítá CPD a budou pouze titulky SK, pokud chceme i nadále ČJ stejně tak i v začínající JUSTICI prosím ohlašte se někdo Andromachemu http://www.serialzone.cz/uzivatele/profil/60602-andromache/
Děkuji

2x2

27. října 2016 v 11:15 | Ada |  Hlášky Chicago PD

Nech ho jít 32

26. října 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 32

Další den ráno si Leslie vezme trochu jinou módu než je zvykem. Vezme si své překvápko, nejvolnější šaty, legíny a pak Kellyho kabát a vyrazí do práce. "Se cítím divně.... Jak Průša úchyl..." Ušklíbne se Shay. "Ale no taak... Hlavně to byl tvůj nápad, tak to musíš ustát..." Zakření se, baví ho, když si Shay něco vymyslí a pak se zdráhá. Ale to nic nemění na tom, že když vejdou společnë do pohotovostní místnosti, už se nedá couvnout a tak se dá do akce. Pozdraví se s kolegy a dojde ke kávovaru, kde si rozepne kabát, nalije si trochu a pak se otočí na kolegy a významně si odkašle. "Ehm..." A čeká kdo na to zareaguje.

Nech ho jít 31

24. října 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 31

Po půl hodině se konečně dostane na ně řada a Shay se odebere do ordinace. "Dobrý den, posaďte se, sestra už mě informovala..." Řekne lékařka. "Dobrý den... omlouvám se...." Začne opět Leslie. "To nemusíte, jsem zvyklá na různé reakce. Tohle bylo ještě mírné... A když jste se tu ukázala tak předpokládám, že to chcete zkusit ještě jednou..." Řekne lékařka. "Ano, ráda bych... I když vím, že teď to budeme muset zopakovat celé znovu..." Sklopí pohled. "Ano... Tak začneme prohlídkou opět..." pokyne ji lékařka ke koze. Shay si odloží a vyleze na ní a čeká až to bude mít za sebou.

Nech ho jít 30

22. října 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 30

Shay chvíli trvá to než se rozhoupe, aby si promluvila s Kellym co dál. Trvá to dokonce tři týdny, než za nim přijde s výrazem, ze kterého hned Severide pozná co asi bude následovat. A tak se na ni významně podívá. "No jo pán si mě rentgenuje... Ano, mám něco na srdíčku...." Řekne Shay a sedne si k němu. "Tak spusť drahá..." Poplácá ji po koleni. "Rozhodla jsem se... že... to chci zkusit ještě jednou. Nebylo to pro mě teď jednoduché, ale když to nezkusím, tak bych si to do smrti vyčítala..." Řekne. "Dobře, já ti v tom bránit nebudu, podpořím tě, ale pod podmínkou, že nebudeme mít snahy se tu znova povraždit..." Pronese Kelly. "No pokusím se, ale raději nic nepřivolávej, jinak tě přizabiju už teď a ty víš, že to dokážu..." Ušklíbne se. "Ano drahá, paramedičko, beru na vědomí." Uculí se. "Zítra, chci zajít na kliniku... Půjdeš se mnou? Mě tam asi zabijou, vůbec jsem se neukázala a měla jsem, to není dobrý vzor pro budoucí matku, co fakt touží po dítěti..." zeptá se Shay. "Jo, budu tě bránit vlastním tělem." Ušklíbne se. "Díky, já tě fakt zbožňuji..." Usměje se.

Nech ho jít 29

20. října 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 29

Další den, co se už Leslie vyspala z kocoviny, tak se zdá, že je už celkem v pohodě. Její velmi mrzutá nálada bipominula i když smutný pohled ve tváři, spíše v očích tam stále trvá a pár dní tam ještě bude... nebo snad ne?