Září 2016

Nech ho jít 19

30. září 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 19


A bohužel se to, co nikdo nechtěl. K večeru si Boden zavolá Shay a Dawson do kanceláře. "Volal jste nás, pane?" zeptá se Dawson. "Sedněte si." Nezní moc přívětivě. "Co se stalo na výjezdu v Halstead street?" zeptá se. "Ehm... nic... zvláštního?" Pokrčí rameny Dawson. "Ne? Shay, ty mi k tomu nic neřekneš?" Svraští obočí. "Narážíte na toho kluka?" Zeptá se s klidem. "Ano, narážím! Jakým oprávněním si použila paralyzér. Neznáš pravidla, sakra!" Zavrčí. "Byl zfetovanej a dal mi facku! Bránila jsem se! Měla jsem se radši nechat zmlátit a pak to nahlásit na odbory!" Zařve Shay. "Takhle se mnou mluvit nebudeš! Znáš předpisy a postupy. Jimi ses měla řídit, ne něčím svým! A je úplně jedno co byl! Podal na tebe žalobu!" Řekne Boden. "A co já s tim! Stojim si za svým." Ještě vzpupně řekne. "Ty!" pohrozí ji prstem. "Už mlč. Co ty mi k tomu řekneš, Dawson?" zeptá se Boden.Nech ho jít 18

28. září 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 18

A za pár chvil je ohlášen výjezd pro ambo. "Ambulance 61 nehoda při sportu, Halstead street 34." Ozve se z reproduktoru a holky se vydají na výjezd. Když dojedou na místo zjistí, že tak úplně nešlo o nehodu při sportu. Spíš teenegeri dělali kraviny s prknem a jaksi se jim nepovedlo a navíc se zdá, že něco požili. "Tak co se tu stalo, mláďátka?" zeptá se Leslie a zohne se k pacientovi a Dawson na ni koukne stylem alá tohle jsi právě teď neřekla. "Ty seš odborník, tak se postarej, herrgott... " zavrčí. "Ty seš pěkně jetej... Co jste si vzali, hm? Koks, háčko, extázy nebo něco jinýho?" Prohlídne si ho pořádně. "Drž pysk k sakru! Nic." Narovná se a z příma se podívá na Shay. "Máš problém usmrkanče?" Postaví se taky Shay naproti němu a rozhodí rukama. "Jestli mi chceš něco říct tak dělej, no. Jinak volám poldy." Zavyhrožuje a to se jí příliš nevyplatí. Kluk se rozpřahne a najednou Shay udeří. "Takhle se mnou mluvit nebudeš, ty jedna děvko." Zařve na ní a než Dawson stačí cokoliv udělat, tak Leslie vytáhne z kapsy palaryzér a dá tomu vykukovi menší šok.


Nech ho jít 17

26. září 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 17

Spíš pak doma Shay se Severidem řeší jak to bude probíhat a jak bude nálodová. "Ale no tak, vždyť na to jsem zvyklí..." Ušklíbne se a popíchne ji. "Hej, nech toho nebo zažiješ peklo..." Dloubne ho. "Na peklo jsem zvyklí, věř mi..." zakření se. "Fajn, ale teď vážně... Užza 14 dní to tu bude...A mě budou bolet prsa a nafouknou se... Což se ti bude líbit... Bude mě bolet trochu břicho a taky asi budu víc napružená a citlivá na děti a dojemný příběhy a tak... A třeba mě pohltí taková mánie při který domu začnu tahat prťavoučký oblečky a tak... No a až tělo bude připravený, tak začnu ovulovat a budu mít fakt kvalitní hlen... ehm... to tě nezajímá... Ovulaci si zkontroluju testem a pak vyrazíme na kliniku a budeme mít miminko... Jeee... No jednoduchý jak facka, no ne?" Uculí se. "Jo... líp bych to nedefinoval... No a co když to nevyjde?" Zeptá se Kelly. "No tak se to opakuje a opakuje... Ale nám se to podaří hned, cítím to..." Uculí se. "Dobře, budu věřit tvému instinktu..." Pronese Kelly. "To bys měl, jinak uvidíš to čóró, móró..." Vezme Kellyho jako pod krkem a zatřese s ním. Kelly se zachechtá a ruce ji sundá. "Pojď ke mě, mám tě rád..." Řekne Kelly. "Já taky..."

Nech ho jít 16

24. září 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 16

No a další den, když jdou všichni do práce tak si Dawson v jeden vhodný okamžik zaleze s Kellym do soukromí. "Copak Dawson? Chceš snad chvilku pro nás?" Ušklíbne se.

Nech ho jít 15

22. září 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 15

A ráno si jde každý po svém a svých činností. Kelly si jde zacvičit a pak jde do loděnice s něčím pomoc. Leslie si zajde ke kadeřnici a pak jde s Dawson na kafe a oběď i když ta do poslední chvíle nevěděla zda jít nebo ne, aby se zase nepřipletla do nějakých dalších emočních peripetií.... Naštěstí to dopadne dobře a holky si to užijí. "Tak jsi v pohodě už... Je to dobře, jsem ráda, ale nějak nechápu co se dělo..." Nadhodí téma Dawson. "Ale Gaby vždyť víš... Prostě Severide zlobil..." Pokrčí rameny.


Nech ho jít 14

20. září 2016 v 17:17 | Ada |  Nech ho jít
NECH HO JÍT 14

A aby to nebylo příliš dlouhé, tak směnu doklepou všichni až dokonce a Seve po ní pak jede na kliniku, pro svůj snad udobřovací materiál. Kde se ještě s doktory domluví, že jeho sperma nebude použito pro další jiné anonymní oplození a poté jde domu rozhodnut, že podle situace udělá buď dnes nebo zítra hezký večer alá večeře a překvápko. Nakonec se rozhodne, že to udělá dnes večer, Leslie trůní u sebe v pokoji takže je velká šance, že ji dolu přivábí vůně večeře jako jindy. Kelly se rozhodne, že udělá lasagne a čerstvý salátek a k tomu připravý bílé víno. A Leslie jako mlsný pes vyleze z pokoje a sejde dolu.