Červen 2016

Nová naděje 34

30. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 34

A Bunny, která by se měla polepšit a dbát na svůj život, tak to samozřejmě neudělá. Nejdřív se vymluví na to, že je málo času. Pak, že nová práce se hledá těžko a že jsou na ni všichni oškliví.

Nemoc

29. června 2016 v 19:36 | Ada |  Videa Chicago PD

Nová naděje 33

28. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 33

Voight se rozhodne, že tohle nenechá jen tak, a vypraví se za Bunny, kterou zastihne doma, kde jinde by taky byla, že jo. "Už zase ty? Co chceš? Zašukat si? Pořád tak na mě koukáš mlsně... Nejsem děvka, ale za malý díško ti dám... " Vyleze najednou z Bunny. Voight se na ni podívá nijak moc nečitelně. "Jdu dál a bude to stručný..." zastrčí ji do bytu a zavře. "Co chceš?!" zavrčí. "Jednou si matka tak se podle toho chovej, sakra! Myslíš si, že chlast ti pomůže?! Co tim vyřešíš?!" A co ta holka?! Která přišla, protože neví kudy kam už! Uvědomuješ si co ji způsobuješ?! Že ji trápíš, deptáš a ponižuješ? Jsi sobecká kráva! Ale víš co... Dám ti jeden návrh..." Zavrčí Voight. "Hmm... Po tom jednání nevim jestli ho chci slyšet." Odfrkne si Bunny. Voight se zamračí a strčí Bunny na sedačku.

Nová naděje 32

26. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 31

A tak až večer ji Voight odveze domu. A když si Erin odemkne, a s Voightem vkročí do bytu, tak najdou Bunny, akorát ve stavu kdy není schopna dost dobře vnímat. "No... Tohle je fakt pěkný...." zhodnotí Voight. "To je dobrý... Já se půjdu umýt a spát... Můžeš jít... Máma se bude jinak zlobit... Díky..." Řekne Erin. Voight zakroutí hlavou. "Tohle není správný, ty z toho ještě rozum nemáš, ale ona by měla, takhle se matka nechová a z vaším jménem už je toho spojené taky něco... Ale tím tě nebudu zatěžovat... Víš co běž si udělat co potřebuješ a já tě uložim, abych věděl, že jsi v pohodě..." Řekne Voight a Erin ho poslechne a odejde. A zatímco, je pryč, tak si Voight Bunny vyfotí a natočí na mobil a pak čeká na Erin, která se za chvíli objeví už v pyžamku.

Nová naděje 31

24. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 31

Vejde na okrsek a dojde až pultíku, kde se na ní musí sloužící policista sklonit. "Ahoj, koho pak tu hledáš?" zeptá se Erin. "Je tu policista... Hank... Boight... nebo tak nějak?" zeptá se Erin. "No... Co mu potřebuješ?" zeptá se policista. "On byl u nás a pomáhal mi..." Řekne Erin. "Kde u Vás a co znamená pomáhal?" ptá se policista. "Doma... A byl přísný na mámu..." Odpoví Erin. "Myslím, že s tím ti nepomůžu, máme jiné věci na práci, běž domu..." Řekne policista. "Ale on mi říkal, že se můžu stavit..." Namítne Erin. "Tohle by mohl říct každý... Nashledanou..." Řekne policista a Erin sklopí hlavu a odejde a před vchodem si sedne na schod a čeká a čeká a čeká... A vuala to čekání se jí vyplatí a Voight se tam ukáže, ale už ne v uniformě, ale v civilu.

Nová naděje 30

22. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 30

První rok ve škole nebyl pro Erin příliš dramatický. Nikdo ji ve škole neznal a nemohl ani soudit ani si na ni ukazovat. Jediný kdo něco tuší a hádá poměry doma, jsou učitelky. Ale dokud nemaj hmotnej důkaz nebo podezření taky do toho nemůžou nijak zasahovat. Nemůžou soudit ani podle toho, že Bunny nechodí na rodičovské schůzky...

Nová naděje 29

20. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 29

Ovšem Bunny se objeví až další den ráno v podroušeném stavu a to Erin pochopí jako to, že má být neviditelná a radši sbalí klíče a dojde za sousedkou, aby ji pomohla se dostat do školky, protože máma spí. Sousedka ji tam odvede, Erin si aspoň pořádně ujistí, že cestu zná dobře, proto, aby se mohla v hodném okamžiku vyplížit domu, protože Bunny nebude tak bystrá, aby ji docvaklo kde je, snad. Erin ve školce poprosí učitelku, aby se s ní učila písmenka a čísilka. Učitelka je překvapená, protože děti tohle moc dobrovolně nechtějí, ale Erin vyhoví a věnuje se jí. Zase abych to neprodlužovala příliš dlouho... To, že Erin odejde ze školky sama nikdo nezaregistruje, dokonce ani Bunny to, že byla Erin pryč. Vzbudí se až ve chvíli, kdy už je Erin doma a tak to jde pěkných pár dní.

Nová naděje 28

18. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 28

"Ahoj, můžu dál?" zeptá se a udělá pár kroků do pokoje. Erin se posadí a přitáhne si kolínka k bradě. "Jmenuju se Hank... Nemusíš se mě bát, zahrejeme si takovou hru jo? Já se tě budu ptát a ty odpovídat, po pravdě, zvládneš to?" zeptá se Voight. "Jo..." zamručí Erin a podívá se na něho stylem plíny už dávno nenosim, tudíž nejsem malý děcko, tak se mnou tak nejednej. Voight se ušklíbne a takové ty hodně dětské a mírné chápavé otázky úplně vypustí a hovor plynule převede do toho co se stalo ráno a zda to navrhla sama... Erin na vše odpovídá po pravdě, občas řekne i to co nemusí a tak si Voight udělá svůj obrázek o situaci, ze které mu teď vychází, že Erin to skutečně udělala o vlastní vůli, protože se jí tam nelíbilo. Měl by ji vzít a odvézt zpět do nemocnice, ale neudělá to. Ví, že by to nebylo pro ni dobré a tak to zavolá jejímu lékaři a domluví se na kompromisu, že bude Erin s Bunny chodit obden na kontroly s tim, že Voight si na to osobně dohlídne... Bunny není nadšena, ale lepší než tvrdnout ve špitále...

Nová naděje 27

16. června 2016 v 10:27 | Ada |  Nová naděje
NOVÁ NADĚJE 27

Ale jak již správně tušíte tohle nemůže zůstat jen tak. V nemocnici už zjistili, že Erin zmizela ze svou matkou. Prvotně o tom informují ošetřujícího lékaře, pak primáře oddělení, který potom všem co se dozví se rozhodne, že uvědomí policii, aby Erin našli, v lepším případě ji přiměli k navrácení do nemocnice.... Tato věc se opět čistě náhodou dostane do rukou Voightovi a jeho kolegovi a tak vyrazí na danou adresu, kde už byli před pár dny a rovnou se připraví i na to, že ze strany Bunny by mohly přijít problémy a komplikace, protože na rovinu, má o ni už své nedobré mínění z toho jak se chovala minule po tom co ji oznámili smrt přítele... Ale tak za tu praxi je zvyklí na ledacos....

Posilovna

15. června 2016 v 19:39 | Ada |  Videa Chicago PD