Setkání, které mění život 19

18. června 2015 v 22:09 | Ada |  Setkání, které mění život
SETKÁNÍ, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT 19

Jay je v gangu již měsíc a půl a zatím vše klape. Šéf mu věří a svěřuje mu víc a víc úkolů. Dokonce Appallosa zjistí, že se Jay umí o sebe dobře postarat, dobrým stylem sebeobrany a tak ho začne posílat na takové speciální práce, jednou z nich je i výpalné u lidí co zdráhají platit nebo u pofidérních obchodů, které zavání nějakým průserem a Jay tam v podstatě působí jako ochranka a "boxer" v jedné osobě....Jednou se La Banda dá dohromady s gangem Negro margaritar (černá perla) a rozjedou spolu nový obchod. Jde o praní peněz z nelegálních obchodů se zbraněmi.
Jay to opět hlásí Langovi, ale ten se o to nezajímá, je mu fuk, že ve městě budou moc mít pomalu zbraň i malé děti, prostě pro Langa je prioritní Argentina. Za tu Lang může dostat lepší pracovní pozici a povýšení a proto na to tak tlačí... Ale to není teď tolik důležité, vraťme se zpět k Jayovi….
Jednou má gang noční práci a proto zůstávají u nich v sídle, kde uklízejí věci po akci a panuje dobrá nálada, kterou ovšem přeruší alarm, který signalizuje, že se někdo dostal do objektu, ale ten narušitel to neví, protože jde o tichý a pouze interní alarm. Což všechny zvedne ze židlí do pozoru a jdou to hned prověřit. Jay, Lewis a šéf pátrají uvnitř. Když Jay náhle zaslechne ze skladu menší šramot a v přítmí chodby uvidí pod dveřmi menší záblesk světla, asi od baterky. Jay chvíli poslouchá, pak v chodbě zhasne a potichu otevře dveře a rozsvítí a než stačí dotyčná osoba nějak zareagovat tak má hlaveň zbraně u hlavy. Dveře pak mírně doklapnou a Jay řekne: "Doletěl si ptáčku, je tu alarm, teď ti přiskřípneme křidýlka…"
Ale jakmile Jay promluví, tak ta osoba jakoby ztuhne… Jakoby poznala ten hlas…. Pomalu dá ruce za hlavu, opatrně z hlavy stáhne částečně kapuci a začne se pomalu otáčet. Až to dojde k tomu, že ta osoba má hlaveň mezi oči a Jay nemůže uvěřit svým očím. "Antonio?"
Antonio: "Jayi?" zírá stejně překvapeně.
Jay: "Otázka co tady děláš je zbytečná… Nemáme čas, zítra se sejdeme v sedum v Grand parku. Co tady hledáš?" zeptá se.
Antonio: "Mám najít recept a příměs té argentické drogy. Gang Negro margaritar to chce začít vyrábět a přivydělat si nepřímým prodejem na ulicích."
Jay: "Dobře něco vymyslím…Teď zmiz." Řekne mu i kudy utéct a pak dodá: "Prašť mě."
Antonio: "Co?!"
Jay: "Prostě mě majzni přes hlavu zbraní, nejsme tu sami, je tu i šéf, takže bude chtít výsledek. A ví, že to je člověk, tak dělej, co máš, jinak odsud živej nevyjdeš."
Antonio už na nic nečeká a majzne Jaye přes hlavu a pak uteče. Naštěstí ho nikdo nechytne.
Za to za chvíli, se do skladu přiřítí Lewis a Jay se hraně zvedá ze země s rukou na týlu.
Lewis: "Co se ti stalo?" zeptá se a pomůže mu.
Jay: "...Překvapil mě... Nahlídnul jsem sem, otočil se a někdo mě vtáhl dovnitř a praštil asi pistolí..."
Lewis: "A víš o koho šlo?" zeptá se.
Jay: "Ne měl asi kuklu... Neviděl jsem mu do tváře." Odpoví.
Lewis přikývne. "Tak pojď, řekneme to šéfovi, on už si to nějak dořeší po svým...".
Nevíme co od toho Lewis čekal a proč to chtěl hned jít slepičit šéfovi, který z toho není, ale vůbec nadšený, protože nejspíš očekával, že Jay si dokáže poradit vždy a nic ho nepřekvapí nebo vůbec ho nesrazí na kolena, ale mýlil se. Ale nechápe jeden prostý důvod a to je to, proč se jeho pochybení stalo zrovna dneska a teď a proto si pokládá pár otázek - znamená to něco? Znal ho? Byl s tím dotyčným domluven? Chce přeběhnout nebo můj gang snad zničit?
Appaloosa si od té doby začne na Jaye dávat pozor, zatím jen tak soukromě....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 19. června 2015 v 20:00 | Reagovat

NO teda, ted ho budou sledovat a určitě podle mého názoru příjdou o co mu jde :-(

2 Ada Ada | E-mail | Web | 20. června 2015 v 9:07 | Reagovat

[1]: Jako vždy řeknu... možná ano, možná ne... :-x A jinak děkuji za komentář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama