Květen 2015

Setkání, které mění život 10

30. května 2015 v 22:09 | Ada |  Setkání, které mění život
SETKÁNÍ, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT 10

Jenže jednou se ukáže problém a to docela zásadní....
Během pracovního dne se ukáže na okrsku Justin, ale Platt ho nepustí na horu a zavolá to Voightovi, který si pro něho dojde a odvede si ho k sobě. Když ho uvidí Erin, usměje se a řekne: "Ahoj, brácho." Vstane a dojde ho obejmout. Jay to tak pozoruje a zarazí se při oslovení brácho a pak si Jaye všimne Justin a nenapadne ho nic lepšího než pronést přede všema. "Jeee on tady s tebou dělá ten týpek co tě málel vojel ve tvý chodbě doma...?" Pronese a přitom se upřeně dívá na Jaye.
Erin po Justinovi šlehne pohledem ve stylu - zbláznil si se tupče?! A Voightovým směrem se raději ani nepodívá, stačí, že v koutku oka vidí jeho tvrdý pohled a to jak si typicky pohrává svým jazykem v ústech, jako by přežvykoval sousto jídla. Justin se kření a s vítězným pohledem jde za tátou do kanceláře.
Erin jde do kuchyňky, Jay takticky zůstane s ostatními, protože je Voight furt sleduje a Ruzek z toho má šok.
Ruzek: "Cože?! Ty a Lindsay?!" Jay po něm šlehne pohledem, jako by ho chtěl namístě tím pohledem zabít. "Co je?! Se jenom divim ne..."
Dawson: "Ruzeku, dej pokoj, jo? Máme práci." Řekne rozumně, protože ví, že tohle není jejich věc a Erin s Jayem nečeká asi nic dobrého....
Justin u Voighta setrvá hezkou chvíli a pak odejde s blaženým výrazem a popudlivou poznámkou. "Snad jsem vám to u táty nezavařil…" Jay to nekomentuje, jedinou odpovědí by byl totiž úder pěstí, což si dovolit nemůže.
Voight: "Halsteade! Ke mě, hned!" zavrčí.
Erin vyjde z kuchyňky a na Voighta se zamračí, nelíbí se jí jak se jí pořád plete do života a chce jí všechno diktovat a plánovat. Jay se zvedne a jde za nim.
Voight: "Zavři dveře!" zavrčí.
Jay ho poslechne a pak si troufne jednu provokaci. "Ustřelíte mi koule? Nebo radši něco jiného? Chcete, abych si ho rozhoupal?" ušklíbne se.
Voight: "Zavři zobák! Nemám náladu na blbý žvásty!" Jay mlčí a pozoruje ho. "Něco jsem ti řekl ne?!" prskne.
Jay: "Už si to nějak neuvědomuji, pane..."
Voight: "Ne! Tak to ti milerád připomenu! Měl si nechat Erin být! Neměl sis s ní zahrávat!" řekne. Jay: "Nezahrávám si pane... Pudům neporučíte." Řekne.
Voight: "Přestaň si dělat prdel! Varoval jsem tě, myslíš si, že dostaneš ještě šanci?" zeptá se.
Jay: "Stále nevím, proč tady mluvíme o nějakých šancích. Vy jste náš šéf a my s Erin kolegové a nikde není psáno, co můžeme a nemůžeme!" mírně zvýší hlas.
Voight: "Erin je moje dcera! Takže chci vše pro její dobro a pro tvoje taky." Prskne Voight.
Jay na něho vyvalí kukadla. (Cože?! Jeho dcera?! Ty vole!) "Takže ti dám dvě možnosti, dobře poslouchej." Dojde do jeho blízkosti a vrazí mu prst do hrudi.
Jay sleduje jeho prst. "Jaké?!" zeptá se.
Voight: "Za prvé - necháš Erin na dobro být a za druhé - jestli si myslíš, že to nezvládneš a dál za ní polezeš, tak mi dáš odznak a zbraň a opustíš mojí jednotku!" Řekne a ostatní to napjatě poslouchají a občas se jim něco doslechne, ale Jayův čin je opravdu vyvede z míry.

Co si myslíte, že bude následovat?


Setkání, které mění život 9

28. května 2015 v 22:09 | Ada |  Setkání, které mění život
SETKÁNÍ, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT 9

Erin si cestou do práce koupí něco ke snídani a své oblíbené kafe a pak jde s úsměvem do rozvědky. Platt: "A sluníčko dorazilo až dovnitř našeho okrsku, to tu bude dnes krásně." Usměje se.
Erin: "Také zdravím seržatko." Odpoví a jde do svého patra a poprvé za celou dobu co zde je se na Jaye usměje. Jaye to překvapí a nenápadný poloúsměv ji oplatí.
A protože je celkově i v kanceláři klid a všichni dělají administrativu, tak přitom i různě vtipkují. Erin se usmívá a občas i ona s něčím ostřejším přisadí. Což se kolegům obzvlášť líbí, protože ji takovou uvolněnou bez požití alkoholu ještě moc neznají…
Když jde Jay v jednu chvíli na záchod, Erin se vypaří z kanceláře také. Nejprve jde do kuchyňky si nalít kafe, kvůli kolegům a pak se nenápadně vypaří na pánský záchod. Jay se intuitivně otočí a když spatří Erin, tak se zalekne.
Jay: "Myslím, že ses spletla, náš okrsek už je tak vyspělí, že má wc i pro ženy."
Erin: "A já zase myslím, že se stydět nemusíš, vždyť tě znám..." zaculí se.

Seriál As the world turns

28. května 2015 v 15:49 | Ada |  Videa Chicago PD
S miminkem by mu to slyšelo, že? :) ... Měl by si nejlépe jedno pořídit... Alespoň pro fanoušky Lindstead v Chicago PD


Setkání, které mění život 8

26. května 2015 v 22:09 | Ada |  Setkání, které mění život
SETKÁNÍ, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT 8

Do konce týdne se jim úspěšně podaří rozlousknout případ a následuje další pařba, které se Voight neúčastní, nemá na to náladu a tak paří jen mládež a Óčko.
Ruzek hned samozřejmě začne Erin nabalovat. "Hmm... Dneska bych chtěl být v kůži toho zločince, ty umíš tak krásně a smyslně zatýkat."
Erin: "Hm... Tak si dávej bacha, abych tě nezatkla a nezavolala Voigtovi, ten už by věděl co s tebou dělat." Zachechtá se Erin, protože si vzpomněla, na to co říkal Jayovi.
Ruzek: "Co je na tom tak vtipnýho?" zeptá se nechápavě.
Erin: "Nic prosim tě... " utne toto téma a koupí všem panáka. "Platím dnes já."
Ruzek: "To je slovo drsňačky." Ušklíbne se.
Jay: "Já to dneska balim, lidi... Na něco jsem zapomněl..." Řekne a hodí peníze na stůl. "Mějte se...." Odejde.
Ruzek: "Co mu je?" pronese dívajíce se na jeho záda.
Dawson: "Slyšel jsi, ne? Něco má..."
Ruzek:"Stejně by mě zajímalo jestli v tom je nějaká kost." Uvažuje dál nahlas.
Erin: "Ale Adame, nevzrušuj se nad tím a buď rád, že platím nebo taky můžu odejít a platit budeš ty." Ušklíbne se.
Ruzek zmlkne a začne sekat latinu a všichni poklidně paří.
Jay šel domů. Se tak trochu uklidit před kolegy, Erin a tak nějak zapomenout na tu celou aféru... I když to jde v podstatně hůře. Snaží se přes víkend dělat různé činnosti - cvičit, navštívit pár přátel, projet se na motorce, ale stejně večer zamíří k Erinině bydlišti. Táhne ho tam jak fyzická, tak i psychická stránka jeho osoby.
Dojde k ní domu a zaklepe na její dveře. Za chvíli se otevřou dveře a v nich stojí Erin. Jay mlčky udělá krok dovnitř, vezme si do dlaní její tvář a políbí ji vroucně. Erin se odtáhne.

Setkání, které mění život 7

24. května 2015 v 22:09 | Ada |  Setkání, které mění život
SETKÁNÍ, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT 7

(Jay X Voight X Erin)

(Ježiš proč hned myslí na sex?! Chtěl jsem ji doprovodit a zároveň se poptat na Voighta... Copak spolu chrápou? ...Ach jo...) Jay jde také domu a ráno s Lindsay střídají noční hlídku, ale nejprve se musejí stavit na okrsku a Voight si ho zavolá k sobě do kanceláře.
Jay: "Ano pane?"
Voight: "Řeknu ti jednu větu a zároveň varování. Nech Erin bejt, v její přítomnosti zapomeň na to, že jsi chlap! Jestli nechceš, abych ti ustřelil koule a pověsil je do průvanu jako varování pro ostatní. Prostě ho nech zastrčenýho a zůstane ti všechno a i práce! Dej si odchod."
Jay: "...Hm... měla to být věta a byli to tři... Zatím šéfe." Odejde Jay a s Lindsay odjedou na hlídku.

Jay: "Můžu mít dotaz?" zeptá se.
Erin: "Povídej..." Pobídne ho.
Jay: "Co je mezi tebou a Voightem?" zeptá se.
Erin: "Nic..." Odvětí.
Jay: "Nic? Jsi snad jeho milenka? Nebo žena? Nebo jak si mám vysvětlit to, že se znáte a přivlastňuje si tě?"
Erin se nafoukne. "To jsem si mohla myslet, že tě to napadne, ubožáku!" prskne.
Jay: "A co si mám myslet, jako potom? Potom co mi Voight řekl, že nemám na tebe ani pomyslet, jinak, že mi ustřelí koule."
Erin po něm šlehne pohledem. (Cože? To si dělá srandu ne?!) "To neřeš... On je prostě takovej." Odpoví vyhýbavě.
Jay: "Jak takovej? Co spolu máte společnýho, že je to tak tajný?"
Erin: "Jde o starou záležitost... A my spolu nic společnýho nemáme, tak se prostě nestarej."
Jay: "Odkdy nemáme nic společnýho?" zeptá se překvapeně.
Erin: "Od doby co jsem v rozvědce, to tě mohlo napadnout." Odsekne.
Jay: "Aha... Tak fajn..." odsekne.
Erin se na něho podívá nechápavě. "Co je?!"
Jay: "Nic... Nic se nestalo, nic jsme spolu nezažili a při nejmenším se známe jen týden..." Odvětí.
Erin: "Pán se urazil." Ušklíbne se.
Jay: "Co?! Ne... Ty sis začla, a jsme tu na hlídce nemáme řešit naše problémy."
Erin: "Máte pravdu, pane detektive." Řekne a dodá: "Jdu pro kafe, chceš taky nebo si dojdeš sám?" zeptá se.
Jay: "Jo chci, dík." Odpoví. Erin kývne a odejde.
Jay bouchne pěstí do palubky. (Sakra! To šlo vážně skvěle. Debile, si se předvedl zase...) Jay je sám na sebe naštvaný. Ač nechce možná, ukazuje víc než by bylo radno. Prostě mu vadí, že nezná všechny detaily, kdyby aspoň něco naznačila, ale to ne... Jakmile Erin donese kafe a jsou spolu, tak už celou dobu mlčí, do doby než jsou odvolání ke střídání.Poté napíšou hlášení, udělají nějakou administrativu a večer jdou domu, každý sám a k sobě.


Setkání, které mění život 6

22. května 2015 v 22:09 | Ada |  Setkání, které mění život
SETKÁNÍ, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT 6

Ráno Jay vstává opět do práce a tak trochu si myslí, že třeba po té včeřejší party, by se ledy pohnuli a že by Erin byla víc komunikativnější a vstřícnější no a nebo naopak taky ne, a bude to opět ještě horší než včera?
Dojde do práce a pozdraví se s kolegy. Erin sedí za stolem a všem odpovídá jen na půl pusy a je celá rudá, a to z prostého důvodu, stydí se za včerejšek.
A když jsou v kanceláři všichni, Erin se osmělí, odkašle si a postaví se. "Já... chtěla bych se omluvit za včerejšek... I když jsem Vás nepozvala, tak se přeci jen slušilo za Vás zaplatit, když to byl můj první den tady... Tak jestli chcete, vyrovnám se s vámi." Řekne.
Ruzek: "To nezní špatně." Řekne s pousmáním.
Jay: "Nebuď chamtivěj Ruzeku... To je dobrý, si dáma a neměla bys platit za bandu chlapů... Oplatit nám to můžeš příště, třeba další pařbou..."
Erin se pousměje. "Jo to z ní asi lépe... Tak se sejdem v pátek zase u Molly jen my… bez šéfa."
A všichni přikývnou jen Ruzek chvíli mručí.
Voight: "Tak už jste se dobavili? Máme práci, tak se do ní dejte laskavě. Chci výsledky!" zamručí, protože se mu nezamlouvá Erinino chování. Asi by si s ní měl promluvit, jaké on má pravidla ve své jednotce....

1. bublinovka

22. května 2015 v 6:50 | Ada |  Bublinovky PD
Tento obrázek mluví sám za vše.... "Hlavní slovo" zde bude mít Burgess (kdo by chtěl může se přidat i Erin) Tak schutí do toho, jsem zvědavá na Vaše nápady Mrkající


Setkání, které mění život 5

20. května 2015 v 22:09 | Ada |  Setkání, které mění život
SETKÁNÍ, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT 5
(Hovory H...)

Ruzek: "Hmm... ta Erin to je, ale kost, ta by stála za hřích." oblízne si lišácky rty.
Dawson: "Jo? A chceš riskovat, že ti Voight ustřelí koule a narve ti je v lepším případě do huby." Řekne a ušklíbne se.
Ruzek: "Ha, ha ty si vtipnej. Tebe nezajímá jaká je v posteli?" zeptá se.
Dawson: "Ne, já mám ženu, jedno dítě a druhé na cestě." Odvětí.
Ruzek: "No jo, suchare a co ty Halsteade?"
Jay: "...Co jako já?" zeptá se nechápavě.
Atwater: "Toho nech, ten už má odkrvený mozek." Rejpne si.
Ruzek: "Myslíš? Podle toho výrazu bych řekl, že právě prodělal samovolnou ejakulaci... Ale chlapče poluce mívají puberťáci." Zachcechtá se vlastním řečem.
Jay: "Ježiš dejte mi pokoj, vážně se někdy chováte jak puberťáci. Co kdyby vás jednou nezajímalo to jak někoho zklátit, ale třeba to proč se k ní Voight choval jako k onuci, jako k majetku, jako k milence nebo dceři." Uvažuje.

Zábava

20. května 2015 v 16:15 | Ada |  ZÁBAVA
Hola, hola lidičky, přináším Vám poprvé od založení blogu menší zábavu. Dlouho jsem nad tí přemýšlela co bych si pro vás připravila, aby se Vám to líbilo a bavilo Vás to. Nápadů přišlo několik, se kterými se Vám během toho co blog bude fungovat a bavit mě jistě podělím. Mrkající
Můj první nápad na zábavu je tzv. bublinovka. Co to je? Vždy vám na blog "vhodím" obrázek, který byl pořízen nejlépe za nějaké zajímavé situace nebo činu osob a vaším úkolem bude daný děj na obrázku, nejlépe co nejvtipněji okomentovat a abyste to měli snažší, tak vám vždy buď napísšu o jakou postavu se bude jednat, nebo dotyčné postavy budou mít ve svém prostoru právě onu zmíněnou biblinu. To co se mi bude líbit nejvíce, bude ve psáno do bubliny a poté zveřejněno na blogu.
A nebojte! Nebude to "zadarmo"! Pro každého "kreativce" čeká odměna.

Komentář, který se dostane do bubliny si může poručit - POVÍDKU, DIPLOMEK, ROZVRH HODIN, ZÁLOŽKU DO KNIHY, ANIMACE - VIDEO, MENŠÍ GRAFIKU (např.: Vaši fotku po boku nějaké oblíbené postavy z CF a PD...) A pokud by Vás napadlo ještě něco jiného, můžeme se domluvit Mrkající

Komentář, který do bubliny nebude vybrán a bude na tzv. 2. a dalším místě, tak Vás budu obodovávat (1 bodem) a když dosáhnete alespoň 3 BODŮ, můžete si vybrat z nabídky - DIPLOMEK, ZÁLOŽKA, ROZVRH

TIK, TAK....
První bublinovku očekávejte, již v následujících dnech, možná přijde už zítra nebo v pátek... Smějící se

Poslední díl v této sezóně

20. května 2015 v 10:01 | Ada |  Videa Chicago PD
Snad Erin opravdu nespadne do drog....