Nepravá láska 17

29. ledna 2015 v 3:50 | Ada |  Nepravá láska
NEPRAVÁ LÁSKA 17

Za další den jdou práce a Matt, od Gaby nemá žádné zprávy a když se dozví, že ani nenastoupí na směnu, je z toho nervózní a na ostatní pěkně nepříjemný. Vůbec to nechápe a nenapadá ho, proč se tak chová….
I Millsovi je toto chování podezřelé, kór potom minulém výstupu. Stále přemýšlí nad tím, co chtěl básník říci... I když vlastně přemýšlet moc nemusí, Gabriela mu jasně řekla, že ho má ráda, ale Mills si není jist sám sebou. To všechno bral jako nezávazný vztah a povyražení před svatbou, ne to, že by z toho měla vzniknout láska... A i Mills se nakonec rozhodne napsat Gaby zprávu a později i párkrát zavolat.
Ale Gabriela se nehlásí ani Caseymu, ani Millsovi a ani Shay a dokonce ani Antonio, který má vůči ostatním výhodu v tom, že ví kde sestra je, ale kdyby to chtěl někdo vědět, tak mlčí jak hrob.
Gabriela se dá za tři dny konečně do kupy. A ten čtvrtý jde konečně do práce. Mattovi se hrozně uleví a jde se s ní uvítat.
Dawson: "Nech toho! Jsme v práci." Odstrčí ho a jde do šatny, ale Matt jde za ní. "Nech mě!"
Casey: "Co ti je? Chováš se jako těhotná! Jak jsi takhle náladová."
Dawson: "Drž klapačku! Prostě mě v práci nech... Já chci mít klid!" zavrčí znova.
Casey: "Fajn! Tak sorry, že se o tebe zajímám, snoubenko!" naštve se a odejde.
Gaby si sedne a složí hlavu do dlaní. (Blbeček... Kdybys jen věděl proč jsem taková... A prej těhotná.... Kreténe!) Nadává si v duchu a přitom si kope nohou do skříňky. A ani si přitom neuvědomí, že ji pozoruje Severide.
Gabriela si ho všimne až po chvíli. "Co čumíš?" zavrčí.
Severide: "Jen jsem se přišel podívat, proč tak zuřivě do toho kopeš... Gabrielo, ať se děje cokoliv stále jde všechno změnit, nenech ten oheň rozpoutat tak, že ať uděláš cokoliv, už nic nebude jako dřív a zbudou jen trosky..." Po těchto slovech ji poplácá po zádech a ze šatny odejde.

Gaby ho vyprovází pohledem a přemýšlí o jeho slovech. (Má pravdu.... Měla bych to všechno urovnat... Dokud je čas... Řeknu to Caseymu.) Rozhodne se náhle Gabriela, pro zásadní krok, který ovšem může být zhacen jedním zásadním problémem....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 29. ledna 2015 v 19:49 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá ...... O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama